Kapat

Dünya Saati
logo
features

Bes ltd sti. 1991 yılında kurulmus olup, 1996 yılından beri Elmaslı Sondaj ve Malzemelerinde faaliyet göstermektedir. Elmaslı sondaj malzemeleri kulede su başlığından başlayarak kuyu dibinde matkaba kadar ulaşan tij, karotiyer, vidyeli veya elmaslı portkron ile vidye veya elmas matkaplarda olusan takım dizisi gerektiğinde kuyunun ve bu dizinin korunmasını sağlayan muhafaza borularının tamamı İvedik O.S.B. bulunan tesisimizde üretilmektedir.

Mal Alımı İçin İhale İlanı

26Ekim

Bes Mühendislik Müşavirlik Ticaret Limited Şirketi, T.C. Ankara Kalkınma Ajansı İleri Teknolojilerde Yüksek Katma Değer Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Ankara’da Bes Mühendislik İleri Teknoloji Ve Yenilikçi Ürünle Markalaşma Ve İhracatı Geliştirme Projesi için 1 Adet CNC TORNA için mal alımı ihalesi yapmaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası Başkent Organize Sanayi Bölgesi 19.cadde No:6 Malıköy/ Ankara adresinden veya www.besmuhendislik.com.tr  ve www.ankaraka.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati:  17.11.2015 Saat: 14.00’de

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.besmuhendislik.com.tr ve www.ankaraka.org.tr adresinde yayınlanacaktır.

 Teklifler, 17.11.2015 tarihinde, saat 14.00 ’ de ve Başkent Organize Sanayi Bölgesi 19.cadde No:6 Malıköy/ Ankara adresinde yapılacak oturumda açılacaktır. 

İhale detaylarını görmek için tıklayınız

Baraj Hes Fuarı

07Ocak

13-15 Şubat 2014 tarihlerinde BARAJLAR&HES Fuarındayız. Katılmak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilir. Salon No:11 / Stand : 17 ->

Web Sitemiz Güncellenmektedir.

09Mart

Sayın müşterilerimiz ve değerli çalışma arkadaşlarımız,
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitemiz yeniden tasarlanmıştır. Yeni Web Sitemizi beğenmenizi temenni eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.